top of page
Hafta Sonu Kursları

Hafta-sonu İngilizce Sanat (HiS) Atölyesi

⚫  SANAT'ın bir TERAPİ aracı olarak İNGİLİZCE işlendiği ATÖLYE ortamıdır...

​​

⚫  Amaç; Sanat'ı araç olarak kullanıp Kişisel ve Ruhsal Gelişim sağlamaktır. 

⚫  Sanatçının üretme ve paylaşma dürtülerinden esinlenmiş bir Pozitif Değişim hareketidir...

⚫  Koordinatörlerimizin daha önce Amerika ve Kanada'da uyguladığı, Türkiye'de ilk kez uygulanacak bir programdır.

 

⚪ Oyalanma alanı değil

⚪ Sanatsal beceri kazanma yeri değil

⚪ Doğru-yanlış kavramlarının olduğu bir yer hiç değil

Tüm detaylar için HiS Sayfasını inceleyin...

his atolyesi.JPG
2020 Yaz Okulu

YAZ OKULU HAKKINDA

Sanat Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Müzik/Dans Atölyesi, Işık Atölyesi, Yaşam Becerileri Atölyesi ve Yabancı Dil Atölyesi temel atölyelerimiz.

Bunların dışında belirli gün saatlerinde branş öğretmenlerimizin yapacağı etkinlikler, yaz aylarına özel bahçe oyunları, bol bol eğlence ve öğrenme çocuklarımızı bekliyor...

Okul dışına yapılacak gezi çalışmaları için ise sizlerle en az 3 gün önceden iletişimde olacağız. Onaylarınız aldındıktan sonra okul dışı gezilere çıkacağız.

Haftalık kayıt yaptırabileceğiniz yaz okulu programımızda çocuklarınızın keyifli zaman geçirmeleri için dolu dolu bir program hazırladık...

 

Detaylar için lütfen iletişime geçin.

0216 455 30 30 / 0546 912 11 77

10 Haftalık programımız ve günlük akış için detayları inceleyin.

Yazokulu yatay afis.jpg
Özel Kurslar

Piyano, Ahşap, Bale, Drama >>> Reggio Emilia Yaklaşımından ilham alarak Alternatif Oyun ve Eğitim yaklaşımlarıyla çocukların gelişim ve öğrenme süreçlerini destekleyen eğlenceli programlar geliştiriyoruz.

 

Okulumuzdaki Atölyeler: ● Sanat Atölyesi ● Müzik/Dans Atölyesi ● Ahşap Atölyesi ● Yaşam Becerileri Atölyesi ● Işık Atölyesi ● Yabancı Dil Atölyesi

Vizyonumuz: Faaliyet gösterilen bölgelerde yaşayan velilerin ilk sırada tercih ettiği, oyun ve alternatif eğitim yaklaşımlarıyla yetişen mutlu çocukların anaokulu olmak.

 

Misyonumuz: Dünya standartlarına uygun sanat ve oyun temelli eğitim etkinlikleri geliştirip, bunları çocukların eğleneceği programlar halinde farklı becerilerin desteklendiği atölyelerde uygulamak.

 

Okulumuz bölgedeki en geniş okul bahçelerinden birine sahiptir. Okulda iç ve dış mekanda çocukların oynaması için oyuncaklarımızı Ahşap Atölyemizde kendimiz yapıyoruz. Bu anlamda kendi oyuncağını kendi üreten Türkiye'deki tek anaokuluyuz.

atolyeler.jpg

Reggio Emilia ilhamlı...

2019-2020 ara dönem ve 

2020-2021 dönemi kayıtlarımız devam etmektedir. 

0216-455-30-30 / 0546-912-11-77

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen bölgelerde yaşayan velilerin ilk sırada tercih ettiği, oyun ve alternatif eğitim yaklaşımlarıyla yetişen mutlu çocukların anaokulu olmak.

bottom of page