top of page

Söze Başlarken....

Güncelleme tarihi: 6 Mar 2020

Atölye Kuşağı Anaokulundaki günlük faaliyetlerimizi instagramda paylaşıyoruz. Aslında anlatacak, velilerimizle, değerli öğretmenlerimizle ve okul öncesi eğitimine kendini adamış insanlarla paylaşacağımız o kadar çok konumuz var ki... Kendi bilgi, düşünce ve bakış açımı bu blog sayfasında sizlere paylaşıyorum.

Doğumla yeni bir hayat başlar... Herşeyin en iyisi olsun diye kaygılanan birer anne-babasınız artık. Beklentiler, planlar, hayaller, sorular ve bazen tatmin etmeyen cevaplar... Kim ne derse desin bir anne-baba olarak kendinizi soyutlayamacağınız yeni bir dünyanın kapıları aralanmıştır. Çocuğunuz için en iyisini istemek artık en doğal hakkınızdır. Çocuğunuz okul öncesi çağını eksiksiz geçirsin istiyorsunuz. Çok eğlensin, çocukluğunu yaşasın ama okul çağına gelince de öğretmenin karşısına mükemmel bir öğrenci olarak çıksın istiyorsunuz.


Tıpkı bir orkestradan çıkan kusursuz bir eser gibi olsun...Aklınıza gelen bir çok soruyu, ara ara yaşadığınız bazı kaygıları, mutlaka daha detaylı bilmeniz gereken ilginç konuları burada işleyeceğim.

Birbiri ile uyum içinde olan eğitim programlarının eğleneceli bir şekilde sunulduğu, öğretmenlerin bilgi ve motivasyonlarının yüksek olduğu, velilerin katılımının sağlandığı, uzmanların danışmanlığında yürütülen eğitim ortamlarında bulunan çocuklar kusursuz olmasalar da ilköğretime geleceğin parlak bireyleri olarak geçiş yapacaklardır.

Yazılarımın siz değerli velilere ve okul öncesi öğretmenlerine faydalı olmasını dilerim.

​​

Her zaman dediğimiz gibi, şimdi de;

OKUL ÖNCESİ ÖNCELİĞİMİZ OLSUN!


Eğt. Uzm. Tuba Eren Öcal

Atölye Kuşağı Anaokulu Kurucu / Müdür

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Reggio Emilia ilhamlı...

2019-2020 ara dönem ve 

2020-2021 dönemi kayıtlarımız devam etmektedir. 

0216-455-30-30 / 0546-912-11-77

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen bölgelerde yaşayan velilerin ilk sırada tercih ettiği, oyun ve alternatif eğitim yaklaşımlarıyla yetişen mutlu çocukların anaokulu olmak.

bottom of page